HAKKIMIZDA

Korurlar'in "ÇINAR" i,Türk Sigortacilik yasaminda ilk kez 1927 yilinda Sabri KORUR ile kök saldi.

Türkiyede sigortaciligin yayginlasmasida Sabri Bey'den sonra, 1965 yilinda Tanju KORUR ile devam etti.

1986 Antje KORUR'un bu görevi üstlenmesi ve üçüncü kusak olan Mert KORUR'un katilimi ile birlikte bu agacin dallari da genislemis oldu.


KORURLAR'in Amaci, 93 Yildir öncü olduklari sigortacilik sektöründe, müsterilerine layik olduklari hizmeti verebilmektir.

Ülkemizde Mesleki Sorumluluk Sigortasi 2007 yilindan bugüne Hazine Müstesarligi tarafindan yayinlanmis Genel Sartlar, Kloz veya firmalarin olusturduklari Özel Sartlarla yapilmaktadir.

3568 sayili kanun kapsaminda ve yayinlanmis tüm tebligler uyarinca; mesleki faaliyetini ifa ederken meslek mensubu yapacagi hata ve kusurlu fiillerden dolayi vergi mükelleflerinin ugrayacagi zararlari teminat altina almaktadir. 

Brokerligimiz 2007 yilindan baslayarak öncelikle Izmir; daha sonrasinda Istanbul ve Ankara basta olmak üzere tüm Türkiye’de meslek örgütleri ile birlikte çalisarak ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Günümüzde 4.000’den fazla meslek mensubuna hizmet vermis olmakla beraber tüm tecrübelerimizi sizlerle paylasmanin gururunu yasiyoruz.